Detayli Temizlik

detayli

Aracımızın kirlendiğini ancak koltuk ya da başka kısımlarda oluşan lekeler belirginleştiği anda düşünürüz. Aslında araçlarımız seyahat ederken egsoz dumanı, çevre kirliliği ve bizim araç içerinde oluşturduğumuz ve araç içerisine taşıdığımız birçok kirin toplandığı bir yerdir ve muhakkak haftada bir gün iç-dış, 6 (altı) ayda birde detaylı olarak temizlenmelidir.

Eskiye nazaran araç kullanımlarının artması ile birlikte artan alerji vakalarının ve sağlık problemlerinin direk olarak olmasa da yardımcısı rolünde araçların temiz olmaması yatmaktadır.

Araçların çevresel faktörlerden etkilenmeye açık yerler olması araçlar içerisinde hijyenik bir temizliğe ihtiyacı sürekli olarak gerektirmektedir.

Haftada bir iç-dış, altı ayda bir detaylı temizlik ile hem ailenizi ve kendinizi koruma altına alın.

Aracınızın sizin için ne kadar değerli olduğunun farkındayız, bizde aracınızı temiz tutmanızı sağlayacak bir yardımcı olmak için hazırız ve sizleri işyerimize bekliyoruz. Aracınızı satarken “sahibinden temiz” diyebilmeniz için awax size çözümler sunmaktadır. İkinci el araç satın aldığınızda sıfır araba almış hissi yaratacak çözümleri awax çatısı altında bulacaksınız.

Detaylı Temizlik İşlem Aşamaları

  • Buhar makinası ve antibakteriyel kimyasallar ile tavan, taban, koltuklar, kapı yanları, göğüs, bagaj ve stepne temizlenerek lekelerinden arındırılır.
  • Araç içerisine sinmiş sigara vb kötü kokular ortadan kaldırılır.
  • Hava kanalları, ön konsol ve gösterge panelleri temizlenir.
  • Buhar makinası ile kapı fitilleri ve kapı araları temizlenir.
  • Araç içerisine dökülmüş süt, turşu suyu vb gıdaların oluşturduğu kötü kokular, çoğu zaman aracın satılmasına varan ve aracın değerini düşüren sıkıntılı durumlardır. Fakat awax uygulamalarında bu konularda başarılı sonuçlar elde edilmiştir.
  • Aracın temizliği, ailenizin sağlığı ve sizin sağlığınız için oldukça önemlidir.
Duyurularımız
3D Seramik kaplama, Boya Koruma, Pasta & Cila ve Detaylı temizlik hizmetlerimiz Smart Otomotiv güvencesiyle yapılmaktadır..