Seramik Kaplama

3dSeramik Kaplama

Seramik kaplama güneşin arac boyasını solduran ultraviyole ışınlarına karşı da koruma sağlar. 205°C derece sıcaklığa kadar etkilidir. Araç boyasının, far ve stop lambalarının, plastik ve krom aksamlarının güneş ve kimyasal yakmalarına karşı yüksek derecede korunmasını sağlar.

Seramik kaplama uygulandığı yüzeye moleküler yapışma sağlayarak nüfüz eder ve oluşturduğu ipeğe dokunma hissi veren kaygan tabaka ile çamur, balata tozu, kuş pisliği, böcek yapışması gibi bir çok unsurun tutumunu minimize eder,tutunan unsurların aracın boyasını aşındırmasına mani olur, yıkama esnasında mevcut tutunmalarında kolayca giderilmesine yol açar. Seramik kaplama ile çok tozlu ortamlarda bile aracınız daha az ve geç tozlanır. Seramik kaplama hava temasından oluşan sürtünmeyi azaltarak aracın boya zeminini sürtünme kaynaklı aşınmalardan korur ve hava şartlarından oluşabilecek oksidasyona karşı uzun süreli bir koruma sağlar.

Duyurularımız
3D Seramik kaplama, Boya Koruma, Pasta & Cila ve Detaylı temizlik hizmetlerimiz Smart Otomotiv güvencesiyle yapılmaktadır..